REKLAMA
Napisz komentarz
bart222
No wg mnie tak, jeśli ktoś widział drogę którędy można tam dojechać niech da znać.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
dżebs
Piszę o wyłożonej kostce, którą widzę na zamieszczonych na forum zdjęciach. Ona przebiega tylko między domkami i "urywa się"?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
W którym miejscu? Coś jest nowego czego nie widziałem? Mozna jakos sensownie dojechac do Zodiaka?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
dżebs
To z czym łączy się ta świeżo wyłożona kostka? Z drogą utwardzoną, trawą?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
Niestety nikt nie wie. Ani słychu ani dychu. Jak oni chcą pod koniec czerwca oddawać mieszkania nie mam pojęcia i niby w jaki sposób ludzie maja dowozić materiały do wykończenia mieszkań? Tam cieżko jest rowerem dojechać czy na piechotę dojść.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
MP1
Tak z innej beczki. Wiadomo kiedy będzie droga do zodiak?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Tak. Dokładnie to zajmuje się kupowaniem ich w Chinach dla jednej z firm. Jakby ktoś miał jakieś pytania proszę o wiadomość prywatną.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
tzn zajmujesz się tym?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jeżeli jesteśmy przy urządzaniu to mogę pomóc w oświetleniu (źródła światła LED).
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
Racja, chyba kompleksowo to ciezko załatwić temat. Chociaż słyszałem o firmach,które kompleksowo zajmują sie wszystkim i maja sowich fachowców, sami też zajmują się zakupami itd. Jednak podejrzewam, że to jest najdroższa z możliwych opcja, choć pewnie najwygodniejsza. Plus ogromy jest taki, że w przypadku reklamacji kierujesz się do tej firmy, bo to oni odpowiadają za całość.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Lepiej każdą ekipę do jednego zadania. Bo jak ci hydraulik zacznie skracać kuchnie to może nie wyjść. Jednak warto czasami połączyć zakup materiału z montażem (jak w przypadku podłóg drewnianych). W przypadku reklamacji nie będzie zrzucania winy na materiał albo wykonawstwo.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
No tak racja, a jak zamierzacie wykończyć ? W sensie biorąc kompleksową firmę co zrobi prawie wszystko od a do z i przy tym niczym się nie martwiąc czy pojedynczych fachowców dopilnowując każdego, jeżdżąc po każdą duperelę po sklepach itd?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Co by nie było przy urządzaniu nie ma górnego limitu. Można tylko minimalizować koszty.
Pytanie jak bardzo. Można przykładowo nie wstawiać kominka i to jest ok 5000-12000zł mniej.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
wiemy, wiemy wiadomo o co chodzi:)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jedno zero mi uciekło ale myślałem cały czas o 1000 :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
Tak raczej 1000 zł/m2:) czyli ok 100 m2 - 100 tys zł wydaje się rozsądne i nie przesadzone w żadną stronę.
Jeśli chodzi o inwestycję (ostatnie zdjęcia) wygląda na solidnie wykonaną. Chociaż pierwsze zdjęcie i odległość między budynkami jest trochę przerażająca, ale może to tylko tak wygląda na zdjęciu.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ed4
Raczej 1000 zł za m2, no chyba że to będzie bardzo niski średni standard :)

Przy okazji fotki z wczoraj. Warto zwrócić uwagę na pierwszej fotce na skrzynki gazowe. Jak dla mnie mogą być.


169045_1000x.jpg



169046_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Średni standard to szerokie pojęcie. Jak to mówią 100zł za metr kwadratowy i jakoś to będzie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
Ile pieniędzy trzeba przeznaczyć, na wykończenie takiego segmentu w średnim standardzie?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
ZDJĘCIA z 30.05.2015, ze strony dewelopera: www.i2development.pl

2499.jpg

2500.jpg

2501.jpg

2502.jpg

2503.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Wczoraj byłem popatrzeć czy coś się zmieniło ale szału nie ma. Wydaję mi się że jak pada to prace idą wolniej.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
lewa strona to ta z domem nr 5? Dobra, wiem która to lewa, ale mam dom po prawej i wolałbym żeby od prawej zaczynali :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Dostałem informację że z końcem miesiąca zaczynają się odbiory od lewej strony ulicy.

Ciekawe czy się uda :)

Na stronie I2 dawno nie było aktualizacji zdjęć. Za to na forum sporo się dzieje. Dzięki za aktywność.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
zapytam firmę od schodów czy są ewentualnie zainteresowani i mają terminy wolne, jeśli tak to wtedy prześlę Ci numer
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Kilka zdjęć osiedla z bliska i daleka:


168029_1000x.jpg



168031_1000x.jpg



168032_1000x.jpg



168034_1000x.jpg



168035_1000x.jpg



168036_1000x.jpg



168037_1000x.jpg



168038_1000x.jpg



168039_1000x.jpg



168040_1000x.jpg



168041_1000x.jpg



168042_1000x.jpg




Założyłem także wątek dla nowo budowanej ulicy przecinającej Wasze osiedle, bo widać sporo się dzieje!!
dolnoslaskie-infrastruktura-transport-f72/budowa-ulicy-jaroslawa-iwaszkiewicza-t11288.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
MP1
Witam

a macie może jakieś namiary na te firmę która robi w takie dobrej cenie ? :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
już dostaliśmy lepszą ofertę, wystarczyło szukać poza Wrocławiem :) 18 tyś. a w tym:
Dąb, stopnie 4cm grubość, podstopnie i boczne listwy, ogólnie pełna zabudowa, dwa poziomy, z zabudową pod schodami. Różnica jest straszna pomiędzy Wrocławskimi a pod-Wrocławskimi stolarzami :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
"trochetustoje" napisał:
ja narazie dostaje oferty w przedziale 25-30k za zabudowę w dębie obu poziomów. Duży koszt... Chyba poszukam poza Wrocławiem.


Powiedz parametry deski (szerokość, grubość rodzaj wykończenia, no i klasa deski) bo ta cena jest kosmiczna
0
Zaloguj aby dodać komentarz
simic
"trochetustoje" napisał:
hmm trzeba przemyśleć :) dzięki!


Tylko nie wiem do końca, czy czasem te miejsca w garażu podziemnym nie są tylko dla lokatorów Z2...:/

Pamiętam, że limit na głowę jaki można było kupić to 2 miejsca.

Jeśli chodzi o zewnątrz, to będą tylko 4 miejsca dla niepełnosprawnych, bo takie są przepisy...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
hmm trzeba przemyśleć :) dzięki!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA