REKLAMA
Napisz komentarz
simic
"trochetustoje" napisał:
a wiesz może po ile tam sprzedają teraz miejsce postojowe?


Ja kupowałem po 20k i po chwili namysłu patrząc na plany i ogólny zarys osiedli/a dokupiłem jeszcze drugie...widzę, że to była b. dobra decyzja :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Na szczęście mam jeden samochód :D. Ale trzeba coś będzie pomyśleć. Można wykupić przyległa działkę :D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
Właśnie to mnie zadziwia - brak proporcji na tym osiedlu. Z jednej strony śmietniki, które mogłyby spokojnie obsłużyć 10-cio krotnie większe osiedle, a z drugiej strony wąska dróżka i totalny brak miejsc postojowych. Przecież tam można było spokojnie zlikwidować te pasy zieleni pomiędzy chodnikami a drogą i poszerzyć drogę o ponad metr. Byłoby miejsce do parkowania wzdłuż ulicy. No ale trzeba brać co jest :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Nie mam pojęcia. Wiem tylko że jak przyjadą goście do mieszkańców to będzie ciasno.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
a wiesz może po ile tam sprzedają teraz miejsce postojowe?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jeśli chodzi o miejsca postojowe to chyba będzie trzeba wykupić w Zodiak 2 :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
lolek79
166755_1000x.jpg
[size=85:31d4t160]Zaznaczone na zółto. Na mapach jest to oznaczone jako 66KDW-P ( przeznaczenie - ciąg pieszy).[/size:31d4t160]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
ed4 dzięki za super zdjęcia!!

Przy okazji, w którym miejscu jest ten pas drogowy?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
lolek79
W planie faktycznie jest to jako ciąg pieszy. Na razie jest trawa, a jak przybędzie nowych osiedli, to pewnie będzie z tego droga bądż chodnik.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Gdyby była kostka można by zaadoptować na parking.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
pas drogowy na planie zagospodarowania
0
Zaloguj aby dodać komentarz
lolek79
166754_1000x.jpg
[size=85:nvz2z09o]Czy ktoś wie, jaki jest cel tego pasa trawy? [/size:nvz2z09o]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jak coś jest na wizualizacji (wyraźnie widoczne) możemy się tego domagać.
Tym bardziej że do dzisiaj wizualizacja jest na stronie.

Powiem szczerze że jeden taki śmietnik powinie starczyć na całe osiedle.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
a swoją drogą Ed4 bardzo fajne zdjęcia :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
Rozmawiałem z inżynierem budowy i te białe rusztowanie będzie całkowicie i szczelnie zabudowane. Niby ma nie przepuszczać żadnych zapachów, ale fakt, jest ogromne... Trochę to dziwne, że walnęli tak wielkie śmietniki na 6 domów, no ale może to wynika z przepisów, nie wiem, nie znam się.

Co do samych daszków to pytałem jakieś 4 miesiące temu, jeszcze zanim kupiłem dom, czy będą montowane i w I2 od razu mi powiedzieli, że daszki to tylko pierwsza wizualizacja, i że nie mają zamiaru ich montować. Nie ma i nie było ich w specyfikacji technicznej i to chyba wyklucza, żeby cokolwiek wskórać.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Przeraża mnie jeszcze to białe rusztowanie w miejscu potencjalnego śmietnika.
Szkoda że finalnie nie będzie daszka na tarasie. Mimo że na wizualizacjach był.
No chyba że walczymy o daszki. Są chętni?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ed4
Zdjęcia z dziś.

166272_1000x.jpg



166273_1000x.jpg



166274_1000x.jpg



166275_1000x.jpg



166276_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Na budowie praca wre. Robią drogę dzisiaj. Dodatkowo trwają prace porządkowe. Myją framugi drzwi. Jakieś pojedyncze ekipy poprawiają tynk przy ziemi.
Trawka posiana wygląda to nieźle.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
ja narazie dostaje oferty w przedziale 25-30k za zabudowę w dębie obu poziomów. Duży koszt... Chyba poszukam poza Wrocławiem.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jeszcze się tym nie zajmowałem. Będę chał je obić deskami takimi jak na parterze i pierwszy piętrze.
Zakładam że zrobi to ekipa od podłóg.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
a powiedz mi, schodami już się coś zajmowałeś? Masz stolarza, jakąś wycenę?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Trwa humusowanie. W przyszłym tygodniu poprawiają na gotowo ogródki z ogrodzeniami.

Ja może pojadę dzisiaj.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
jak tam budowa? Ktoś ostatnio się wybrał może i wie na jakim jest etapie?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
ZDJĘCIA z 16.05.2015 r, ze strony dewelopera: www.i2development.pl

2457.jpg

2458.jpg

2459.jpg

2460.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jeżeli mam w umowie zakończenie prac budowlanych budynków na 31 marca 2015. To wydaję mi się że nawet montaż głupich kratek wentylacyjnych czy daszków wejściowych to jednak robota budowlana. Zgadzam się jednak że z przekazaniem kluczy są w terminie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
AA no i wszystko jasne, czyli ten styczeń to pobożne życzenie przyszłych właścicieli:) jeśli w umowie jest 31 lipiec to obsuw zacznie się dopiero od sierpnia. To spokojnie mają jeszcze dużo czasu.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
Prawda jest taka, że deweloper nie przekracza terminu przyrzeczonego w umowie deweloperskiej czyli przekazania kluczy do 31 lipca. Wszystkie wcześniejsze terminy byłyby tylko miłym gestem świadczącym o przedterminowym (wg umowy a nie wg strony internetowej) ukończeniu inwestycji. Nie jest źle, naprawdę. Kupa moich znajomych brała mieszkanie od innych deweloperów i uwierz mi, że zawsze na stronie jest termin o kwartał szybszy niż w rzeczywistości. Mało tego, taka np. Mała Toskania (Murapolu) miała obsuwę o .... 18 miesięcy! Róźne rzeczy się zdarzają, tutaj naprawdę idzie dobrze i widać postępy, mimo wszystko.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
A co macie w umowach? Jakie terminy ? Styczeń?????
Bo jeśli styczeń to już prawie pół roku opóźnienia. A to już trochę dużo.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Mój optymizm legł już dawno. Mówiono mi o kluczach w styczniu, marcu potem kwietniu, pod koniec maja teraz jest mowa o czerwcu.
W obecnej sytuacji sierpień mnie nie zaskoczy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
Dokładnie tak, nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś podpisze odbiór nieruchomości bez możliwości dojechania do niej:) to dopiero jaja by były:)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA