REKLAMA
Napisz komentarz
ed4
Jakim, przecież się poprawiłem, że jak w Z1!!!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Nie widziałem z bliska ale wygląda na standardowy gwint E27, chyli tanie zwykłe i oszczędne źródła światła da się zainstalować.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
e no super :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
169845_1000x.jpg
[size=85:1k5o7447]No to mamy lampki[/size:1k5o7447]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
W planie zagospodarowania ta działka ma oznaczenie 2MN/38. Z tego co pamiętam to przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub szeregową. Moim zdaniem będzie jak Zodiak 1. Zodiak 2 to zabudowa wielorodzinna.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ed4
Tzn. jak w Z1 (już mi się mylą te nasze Zodiaki :D ), jeszcze wybudują kilka Zodiaków i nawet inwestor się nie połapie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ed4
Z3 będzie na działce zaznaczonej na czerwono, typ zabudowy będzie podobny jak w Z2 (zabudowa szeregowa, bliźniaki itp.)


169836_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
ja 21.07 - prawa strona
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Doszło do mnie pismo (14.07 odbiór) Lewa strona środek.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Jeżeli Z3 ma być wielorodzinna jak Z2 to może być na mapie na działkach na czerwono.

169667_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
simic
Powtarzam tylko lakoniczną informację zasłyszaną podczas wizyty na budowie.

O ile dobrze zrozumiałem zawoalowane gesty to Z3 ma być na wschód od Z1 i północny wschód od Z2.

Co do terminów nie mam pojęcia.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
marmar
Simic, w którym miejscu jest w planach Z3? Wiadomo kiedy z nim ruszą?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
simic
Pretensje tych którzy kupili domki w Z1 są zupełnie uzasadnione. Wystarczy wziąć po uwagę, że budowa Z2 zaczęła się parę ładnych miesięcy po Z1 a w zasadzie na chwilę obecną są na podobnym poziomie...

Mnie jako przyszłemu lokatorowi Z2 pozostaje się z tego cieszyć i współczuć bezsilności sąsiadom :|

Z drugiej strony ciekawe czy Z2 długo będzie się cieszył uprzywilejowaną pozycją, czy też na etapie 90% prace zaczną się przeciągać w nieskończoność.

Zwłaszcza, że w planach jest Z3 - zaraz obok.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Nie spotkałem się z większą dozą dezinformacji, która płynie od strony sprzedającej lokale.
Ja niestety powiadomienia nie dostałem. Co się zaś tyczy przenoszenia sił wykonawczych to najlepiej było widać jak robotników przeniesiono z Zodiak 1 do Zodiak 2. Widać jak ustawione są priorytety.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
magic21
"trochetustoje" napisał:

Jeśli można, a w której części osiedla? Lewej (tam gdzie dom nr 5) czy prawej?


Prawa strona, trzeci rząd.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
MP1
Widzę ze temat drogi ma różne wersje. Dzisiaj Pani z i2 mi powiedzala ze droga będzie do końca wakacji czyli koniec sierpnia. Nie łapie się już w tym ? Myślicie że do końca lipca zdążą? A i dodatkowo ze jest w trakcie. ..czego?
/a Propos. Wiecie jak wygląda temat czynszu? Kto będzie płacił za ewentualne odświeżania elewacji? Czy jest jakiś fix okres po którym sąsiad może walnąć sobie kolor róż? ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
"magic21" napisał:
My dostaliśmy dziś list z informacją o gotowości do przekazania lokalu w celu samodzielnego wykończenia na 21 lipca.


Jeśli można, a w której części osiedla? Lewej (tam gdzie dom nr 5) czy prawej?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
magic21
My dostaliśmy dziś list z informacją o gotowości do przekazania lokalu w celu samodzielnego wykończenia na 21 lipca.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
NO ok wszystko rozumiemy, tylko to nie powinno byc zmartwieniem przyszłych mieszkańców Zodiaka.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ed4
Kierownik budowy mówił mi, że dawno by już skończyli gdyby nie to, że I2 zabiera im pracowników na inne budowy i oczywiście dowiadują się o tym z dnia na dzień że np. na 2 tygodnie zabierają mu elektryków.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
No mnie tez by krew zalewała, przecież jest taki czas, że oni powinni zapier...... jak małe mrówki, a tam o 16 trzech robotników się kręci.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
x
0
Zaloguj aby dodać komentarz
lolek79
Termin odbioru będzie zgodny z umową, ale termin zamieszkania na pewno się przeciągnie z uwagi na opóźnienia w zakończeniu budowy i zgłoszenia do użytkowania.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ed4
Na budowie powiedzieli mi, że I2 zaczęło wysyłać pisma do Klientów z datą odbioru 10 lipca. Prawda jest taka, że póki nie dostanę pisma to nie uwierzę w żadną datę i ich zapewnienia.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Czyli 31 lipca zgodnie z umową.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
lolek79
Połowa lipca.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Sztywny nie. Jak zwykle koniec tym razem czerwca :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
trochetustoje
dostał ktoś już sztywny termin odbioru mieszkania na Z1?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bart222
no to ok, jakoś nie dotarłem jeszcze najwidoczniej
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakim
Droga do inwestycji jest (faktycznie asfaltu brak). Pod zodiak 2 normalnie da się dojechać. Te 50m braku kostki w obrębie ZOdiak 1 to nie problem skończą pewnie do końca miesiąca.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA