REKLAMA
Napisz komentarz
matternhorn
"wronka" napisał:
MAM ZDJECIA I WIZKI, ALE NIE WIEM JAK JE SIE WKLEJA :(


musisz wrzucić zdjęcia na jakiś serwer, np: http://imageshack.us/ a potem do posta na forum wkleić link do zdjęć pomiędzy znaczniki [img ] [ /img]
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
MAM ZDJECIA I WIZKI, ALE NIE WIEM JAK JE SIE WKLEJA :(
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
juz jakiś czas temu rozpoczeli rekrutacje wiec chyba niedlugo obiekt sie otworzy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
Czy firma która ma ten hotel prowadzi jakieś inne obiekty tego typu?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
Na stronie platinumpalace.pl powstaje strona hotelu, widoczna jest też bardzo mała wizualizacja tego, co budowane jest od podwórka.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
Z całą pewnością będzie to najbardziej luksusowy hotel we Wrocławiu!!! Ucinam wszelkie spekulacje na temat innego przeznaczenia obiektu.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
[quote="Gość"]Platinum Palace ;), hotel, prawdopodobnie 5 gwiazdek (tego nie jestem pewien), modernizacja pałacu + nowa część od podwórka. Wizualek nie mogę … :([/quote]
hotel 5 gwiazdkowy na 100% ...co do wizek, to moze uda mi sie cos wrzucic :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
Imponujące wrażenie, to będzie prawdopodobnie najlepszy hotel, mówią że 6 gwiazdek.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Anonymous
Platinum Palace ;), hotel, prawdopodobnie 5 gwiazdek (tego nie jestem pewien), modernizacja pałacu + nowa część od podwórka. Wizualek nie mogę … :(
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
"WroFanatyk" napisał:
Zamykam ten dział - pomóżcie mi gdzie przenieść ten obiekt? Może jednak Hotele ;)


Skoro ma pełnić funkcje hotelu, to do HOTELI :):)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Zamykam ten dział - pomóżcie mi gdzie przenieść ten obiekt? Może jednak Hotele ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Zwariowałem :drunken:
Też byłem przekonany, że ta, ale wstrzymałem się z informacją, bo inwestor coś kombinował i zmieniał... może funkcję właśnie.

Już sam nie wiem :?:
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Darek
...to gdzie w końcu ma być zlokalizowany ten pięciogwiazdkowiec?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Ta przedwojenna willa (pałac?) najbardziej nadaje się na luksusową, prestiżową siedzibę dużej firmy. Albo na dom bogatego biznesmena ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Rafis
handlowy? wątpię, przecież tam nie ma warunków na handel. Albo biura albo siedzib lub hotel.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
To nie ten budynek, po remoncie miał stać się luksusowym, 5 gwiazdkowym hotelem?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA