InvestMap, Ogólnopolski Portal Inwestycyjny

Dodaj komentarz Dodaj wiadomość

[Wałbrzych] Galeria "Victoria"

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez eyango » Środa, 27 Sierpień 2008, 13:07

To ie jest tunel tylko miejsce zrobione poto aby woda - rzeczka mogła płynąć pod nasypem kolejowym, a ten trup to zmysł nie, fantazja forumowiczów ponosi :@:

eyango

 
Posty: 2996
Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez musashi » Środa, 27 Sierpień 2008, 15:43

Mowie tylko jakie plotki kraza po miescie:)
Image Image
Image Image

Awatar użytkownika
musashi

 
Posty: 610
Ostatnio zalogowany: 17-06-2012
Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez » Środa, 27 Listopada 2010, 12:00
 

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez Orzech » Środa, 27 Sierpień 2008, 16:49

Handel z mieszkaniami

Sylwia Królikowska 2008-08-27 11:22:29, aktualizacja: 2008-08-27 11:22:29

Ruszyła budowa galerii handlowej Victoria w Wałbrzychu. Kolos stanie w dzielnicy Sobięcin. Teren, dotąd niezagospodarowany, ma wreszcie szansę ożyć.

Wiadomo już również, jakie sklepy pojawią się w galerii Victoria. Inwestor - Keen Property Partners - podpisał już umowy wynajmu powierzchni handlowej z firmami: Carrefour Polska, Mediaexpert, Apart, Vision Express, TARANKO, Triumph International Polska oraz MARHABA.

- Prowadzimy zaawansowane negocjacje z kolejnymi firmami, dlatego w najbliższym czasie można się spodziewać informacji o kolejnych sklepach popularnych polskich i międzynarodowych marek - mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners.

Galeria ma być wyjątkowa, dzięki czemu przyciągnie klientów z południowej części Dolnego Śląska. Inwestor liczy na mieszkańców Świdnicy, Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, a nawet Legnicy. Unikalnym elementem projektu ma być amfiteatr. Pomieści około 1,5 tys. osób. Latem organizowane będą w nim plenerowe koncerty, zimą znajdzie się tu lodowisko. Victorię spośród innych galerii ma też wyróżniać część mieszkaniowa. Lokale będą oferowane na wolnym rynku.

Wartość projektu to około 75 milionów euro, a koszt budowy planowanej części hotelowej i mieszkaniowej wyniesie kolejne 20 milionów euro.
Galeria Victoria zostanie wybudowana na 10-hektarowej działce, przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja oraz Skarżyńskiej w centrum Wałbrzycha.

Image
Galeria Victoria razem z hotelem i częścią mieszkaniową kosztować ma 95 mln euro (© Wizualizacja: Keen Property Partners)

http://polskatimes.pl/gazetawroclawska/ ... ,id,t.html

Awatar użytkownika
Orzech

 
Posty: 163171
Ostatnio zalogowany: 27-05-2015
Miejscowość: Wrocław

Postprzez » Środa, 27 Listopada 2010, 12:00

 

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez musashi » Środa, 27 Sierpień 2008, 17:02

A to juz zaczyna sie budowa?:P
Image Image
Image Image

Awatar użytkownika
musashi

 
Posty: 610
Ostatnio zalogowany: 17-06-2012
Miejscowość: Wałbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez Gość » Środa, 27 Sierpień 2008, 19:19

Tunel nie tunel ale ciekawi mnie jak się on nakłada do projektu, po tym zdjęciu z koparką trudno określić jego położenie, a dawno tam się nie kreciłem także nie mam pojęcia w którym miejscu jest on zlokalizowany. A, że generalnie nawet z małymi strumykami nie ma żartów to ciekawi mnie jak to uregulują. Zresztą tam jeżeli się nie myle plynie coś koło hałdy. :)

Gość

 

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez Damian.1 » Środa, 27 Sierpień 2008, 20:39

aj i owszem płynie tam rzeczka Sobięcinka :D

Damian.1

 
Posty: 68
Ostatnio zalogowany: 02-11-2012
Miejscowość: Wałbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez eyango » Środa, 27 Sierpień 2008, 20:55

Budowa stoi, bo są problemy z powyższego postu widze, że inwestycja pochłonie mniej kosztów niż planowano, z tego co mi wiadomo koszty miały być na poziomi 100 mln Euro, a tu 75 + 20 mln E = 95 mln, niestety rzeczka sobięcinka nie płynie przez ten wasza la tunel po prostu sobięcinka płynie przy saaamej hałdzie i śmierdzi siarkowodorem. A ten niby wasz tunel to juz pod nim nic nie płynie, a ze jest to nasyp to musi jakoś pod nim woda uchodzić,żeby go nie wymyło, Ludziedwa Careefoury w Wałbrzychu, z tymi lebiegami w tym sklepie, 5 kas jedna czynna i nigdy nic nie ma na półkach, towar na wózkach na sklepie, i ta niemiła obsługa - porażka

eyango

 
Posty: 2996
Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez pitek » Środa, 27 Sierpień 2008, 21:33

No Careefour to porażka, nigdy nie lubiłem tych marketów :), a ten RTV to nawet nie zabardzo kojarze - macie jakieś opinie, pewo jakis badziew bedzie!!

pitek

 
Posty: 119
Ostatnio zalogowany: 22-07-2010

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez DlugiX » Czwartek, 28 Sierpień 2008, 07:46

Ale np. Careefour w Kaliszu to mamyt wielki :D
Większy niż nasz Wałbrzyski Auchan czy Tesco,
więc bądźmy dobrej nadziei :P
W Warszawie na złotych tarasach postawili alberta
i też było to bez sensu,
ale okazało się że to naprawde dobre rozwiązanie :-)
Wałbrzych- Kocham to miasto!
[...]bo jest sexy!

Awatar użytkownika
DlugiX

 
Posty: 1459
Ostatnio zalogowany: 14-05-2014
Miejscowość: Walbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez musashi » Czwartek, 28 Sierpień 2008, 18:02

Nasz Carrefour Express jest taki badziewny, bo zostali tam ludzie z rownie badziewnego Alberta;p
Image Image
Image Image

Awatar użytkownika
musashi

 
Posty: 610
Ostatnio zalogowany: 17-06-2012
Miejscowość: Wałbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez DlugiX » Czwartek, 28 Sierpień 2008, 19:29

Jak by powiedział pewien "pseudopolityk" - "Nie nazywajmy szamba perfumerią" :P
Wałbrzych- Kocham to miasto!
[...]bo jest sexy!

Awatar użytkownika
DlugiX

 
Posty: 1459
Ostatnio zalogowany: 14-05-2014
Miejscowość: Walbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez DlugiX » Piątek, 29 Sierpień 2008, 20:36

Pierwsi najemcy Galerii Victoria


Firma Keen Property Partners, deweloper centrum handlowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisała umowy wynajmu powierzchni handlowej z następującymi firmami: Carrefour Polska, Mediaexpert, Apart, Vision Express, TARANKO, Triumph International Polska oraz MARHABA.

Galeria Victoria będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, z powierzchnią hotelową i mieszkaniową. Będzie to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino, liczne restauracje i kawiarnie, oraz oferujące klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek. CB Richard Ellis, światowy lider w świadczeniu usług doradczych w sektorze nieruchomości komercyjnych, jest odpowiedzialny za doradztwo podczas procesu inwestycyjnego oraz za wynajem centrum.

Image

Firma Carrefour wynajęła 4 600 m2 powierzchni handlowej w Galerii Victoria, gdzie otworzy swój pierwszy hipermarket w Wałbrzychu, oferując mieszkańcom miasta szeroką gamę produktów spożywczych i artykułów gospodarstwa domowego. Mediaexpert, polska sieć około 160 sklepów z artykułami elektronicznymi, wynajęła 2 516 m2 na pierwszym piętrze centrum handlowego. Sklep Mediaexpert, który zostanie otworzony w Galerii Victoria, będzie pierwszym sklepem tej popularnej marki w Wałbrzychu. Apart, największa polska sieć salonów jubilerskich, otworzy swój sklep o powierzchni 100 m2 na parterze budynku. Vision Express, wiodąca sieć salonów optycznych, wynajęła 150 m2. 66 m2 na parterze zostało wynajęte przez sklep firmy Triumph, oferujący bieliznę dla kobiet i mężczyzn. Sklep z modą damską TARANKO zajmie 138 m2 na parterze centrum handlowego. Restauracja MARHABA oferująca dania kuchni arabskiej wynajęła 64 m2 na pierwszym piętrze. Warunki wynajmu powierzchni handlowej w Galerii Victoria w imieniu Keen Property Partners negocjował Michał Masztakowski, Associate Director w firmie CB Richard Ellis.

Image

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wielu prestiżowych najemców zdecydowało się otworzyć swoje sklepy właśnie w Galerii Victoria. W chwili obecnej prowadzimy zaawansowane negocjacje z kolejnymi firmami, dlatego w najbliższym czasie można się spodziewać informacji o kolejnych sklepach popularnych polskich i międzynarodowych marek, które zostaną otworzone w tym centrum handlowym. Obecność tak wielu świetnie znanych, prestiżowych najemców w znaczący sposób przyczyni się do wzmocnienia oferty Galerii Victoria i jednocześnie zapewni mieszkańcom Wałbrzycha dostęp do nowych sklepów”, powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający, Keen Property Partners.

Image

Galeria Victoria jest wyjątkowym centrum handlowym pod względem architektury, lokalizacji i całkowitej powierzchni. Została ona zaprojektowana z myślą o stworzeniu nowej przestrzeni publicznej dla lokalnej społeczności i jednocześnie doskonale wpisuje się w plan rewitalizacji dotychczas niezagospodarowanej części miasta. Dodatkowym atutem projektu jest ogólnodostępny amfiteatr, który powstanie na terenie kompleksu. Latem organizowane będą w nim plenerowe koncerty, a w miesiącach zimowych lodowisko. Deweloperem Galerii Victoria jest Keen Property Partners, wyspecjalizowana firma świadcząca usługi z sektora nieruchomości, która koncentruje swoją działalność na dwóch sektorach o wysokim potencjale wzrostu: prestiżowych nieruchomościach mieszkaniowych oraz regionalnych centrach handlowych. Galeria Victoria została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzane studio architektoniczne Chapman Taylor. Piękna i unikalna architektura centrum handlowego, jego lokalizacja oraz planowana część hotelowa i mieszkaniowa czynią z Galerii Victoria bardzo atrakcyjną lokalizację dla przyszłych najemców poszukujących nowych klientów. Wartość projektu to około 75 milionów euro, a koszt budowy planowanej części hotelowej i mieszkaniowej wyniesie kolejne 20 milionów euro.

Galeria Victoria zostanie wybudowana na 10-hektarowej działce położonej na skrzyżowaniu ulic 1 Maja oraz Skarżyńskiej w centrum Wałbrzycha, przy drodze krajowej nr 367 wiodącej do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku. Galeria handlowa jest położona blisko centrum miasta, dzięki czemu jest dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Wałbrzycha. Dodatkowo, w odległości zaledwie 300 metrów od Galerii Victoria znajduje się stacja kolejowa Wałbrzych Fabryczny. Dzięki świetnej lokalizacji centrum handlowe stanowić będzie idealne i wygodne miejsce zakupów dla mieszkańców Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Kłodzka, Kamiennej Góry i Świdnicy. Usytuowanie w odległości zaledwie 17 km od granicy z Czechami pozwoli Galerii Victoria stać się również najbliższym miejscem zakupów dla osób przyjeżdżających do Polski z Czech.
Wałbrzych- Kocham to miasto!
[...]bo jest sexy!

Awatar użytkownika
DlugiX

 
Posty: 1459
Ostatnio zalogowany: 14-05-2014
Miejscowość: Walbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez musashi » Piątek, 29 Sierpień 2008, 21:10

Bylo :P
Image Image
Image Image

Awatar użytkownika
musashi

 
Posty: 610
Ostatnio zalogowany: 17-06-2012
Miejscowość: Wałbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez ledwozipie » Sobota, 30 Sierpień 2008, 07:59

Witam serdecznie!
Proponuje Wam zapoznać się z forum Tropicieli Tajemnic, a w szczególności z wątkami które dotyczą dawnej kopalni Maria i Hans Henrich, która była zlokalizowana w miejscu gdzie powstanie Galeria Victroria. Np.: http://www.tropiciele-tajemnic.com/foru ... php?t=1388. Ciekawe czy faktycznie inwestor nie łąduje się na minę.

ledwozipie

 
Posty: 4
Ostatnio zalogowany: 05-03-2010
Miejscowość: Wałbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez eyango » Sobota, 30 Sierpień 2008, 13:50

Tsamb, myślałem że jesteś doświadczonym użytkownikiem IM, ale widać czytanie za zrozumieniem nie wychodzi ći najlepiej, weź więc skasuj ten post z skopiowanym tekstem, bo jest on powyżej i czytaj czasami co tu piszemy

eyango

 
Posty: 2996
Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez eyango » Niedziela, 31 Sierpień 2008, 23:54

eyango

 
Posty: 2996
Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez Katallinka » Poniedziałek, 1 Wrzesień 2008, 18:18

Witam;D
Może ktoś wie gdzie składać podania o prace w Triumphie?

Katallinka

 

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez DlugiX » Poniedziałek, 1 Wrzesień 2008, 19:20

Victoria to nie tylko sklepy
poniedziałek, 01 wrzesień 2008


Galeria Victoria będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, z powierzchnią hotelową i mieszkaniową. Będzie to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino, liczne restauracje i kawiarnie. To ma być miejsce oferujące klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek.


Galeria Victoria ma być wyjątkowym centrum handlowym pod względem architektury, lokalizacji i całkowitej powierzchni. Została ona zaprojektowana z myślą o stworzeniu nowej przestrzeni publicznej dla lokalnej społeczności i jednocześnie doskonale wpisuje się w plan rewitalizacji dotychczas niezagospodarowanej części miasta.

Dodatkowym atutem projektu będzie na pewno ogólnodostępny amfiteatr, który powstanie na terenie kompleksu. Latem organizowane będą w nim plenerowe koncerty, a w zimie lodowisko. Galeria Victoria została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzane studio architektoniczne Chapman Taylor. Wartość projektu to około 75 milionów euro, a koszt budowy planowanej części hotelowej i mieszkaniowej wyniesie kolejne 20 milionów euro.Nowe marki w Wałbrzychu

Największą część powierzchni handlowej w Galerii Victoria zajmie sklep Cerrefour - pierwszy hipermarket w Wałbrzychu tej sieci będzie miał powierzchnię 4600 m. kwad. Mediaexpert, polska sieć sklepów z artykułami elektronicznymi, rozlokuje się na pierwszym piętrze centrum handlowego, zajmując ponad 2,5 tys. m. kwad. Apart, największa polska sieć salonów jubilerskich, otworzy swój sklep na parterze budynku. W galerii stanie też salon optyczny Vision Express oraz sklep firmowy Triumph, oferujący bieliznę dla kobiet i mężczyzn. Sklep z modą damską TARANKO zajmie 138 m. kwad. na parterze centrum handlowego.

Dobrą wiadomość mamy także dla wielbicieli kuchni arabskiej. Na pierwszym piętrze centrum powstanie restauracja Marhaba. Obecnie firma developerska prowadzi negocjacje z innymi dzierżawcami, dlatego w najbliższym czasie można się spodziewać informacji o kolejnych sklepach popularnych polskich i międzynarodowych marek, które zostaną otwarte w galerii.

- Obecność tak wielu świetnie znanych, prestiżowych najemców w znaczący sposób przyczyni się do wzmocnienia oferty Galerii Victoria i jednocześnie zapewni mieszkańcom Wałbrzycha dostęp do nowych sklepów - podkreśla Richard Keen, dyrektor zarządzający, Keen Property Partners, deweloper Galerii Victoria.


Victoria zostanie wybudowana na 10-hektarowej działce położonej na skrzyżowaniu ulic 1 Maja oraz Skarżyskiej w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin, przy drodze do przejścia granicznego z Czechami.

Inwestorzy liczą na to, że dzięki takiej lokalizacji na zakupy do galerii przyjeżdżać będą nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale także Legnicy, Jeleniej Góry, Kłodzka, Kamiennej Góry i Świdnicy, a także nasi sąsiedzi z Czech.

Magdalena Sośnicka-Dzwonek

dzwonek@nww.pl
Wałbrzych- Kocham to miasto!
[...]bo jest sexy!

Awatar użytkownika
DlugiX

 
Posty: 1459
Ostatnio zalogowany: 14-05-2014
Miejscowość: Walbrzych

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez eyango » Wtorek, 2 Wrzesień 2008, 16:00

Do pracy to jeszcze i hoho, za dwa lata, ze Ty napiszesz do nich pierwsza np. na maila nie oznacza,że cię przyjmą. Wątpię, aby założyli biuro tymczasowe jak Makro, ale poszukaj w 2010 roku w ranstadzie lub innym biurze pracy oczywiście jak na Triumph przystało wiek do 30, CV z zdjęciem, kreatywnośc chęc do pracy, i te bajery oraz praca na podobnym stanowisku :D:D:D:D:D:D

eyango

 
Posty: 2996
Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez pitek » Czwartek, 4 Wrzesień 2008, 12:23

Dzisiaj sobie autobusem jechałem koło placu i coś tam się wydaje mierzyli, latali po placu z jakimiś bajerami, niebieska furgonetka stała ale niestety brak jakich kolwiek oznakowań, także nic nie wiadomo :)

pitek

 
Posty: 119
Ostatnio zalogowany: 22-07-2010

PoprzedniaNastępna

Dodaj komentarzDodaj wiadomosc

Aby napisać odpowiedź zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Powróć do dolnośląskie - handel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron facebook