REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Heh, akurat te informacje i przebieg wydarzeń mnie osobiście nie dziwi.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
R77
I jeszcze: http://www.syndyk-switalski.pl/aukcje-i-przetargi/aktualnosci.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
R77
luK_asz88 napisał:
widzę, że syndyk wszedł do toya, co to oznacza? sprzedaż pola?


http://www.syndyk-switalski.pl/news/6/22/Sprzedaz-dzialek-budowlanych-Toya-Development-Sp-z-o-o-Sp-k.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
luK_asz88
widzę, że syndyk wszedł do toya, co to oznacza? sprzedaż pola?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Speed
Hehehe Toya golf chyba bankrutuje właśnie z hukiem zamknęli restauracje z wewnętrznego źródła słyszałem, że domy się sypią i panujem tam rygor jak getcie nic bez zgody właściciela nie można nawet we własnym ogrodzie zrobić, żałosne
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Toya Golf zainwestuje w szkolenie dzieci i młodzieży

Podwrocławskie pole golfowe Toya Golf właśnie ogłosiło, że zamierza w 2013 roku przeznaczyć większość środków promocyjnych na szkolenie dzieci w wieku 8-13 lat z Wrocławia i okolic. Programem będzie objętych 300 dzieci – przystąpić do niego może każdy!

Więcej: http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/g ... ,id,t.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Tysiąc wroclawian skorzystało z trasy dla biegówek, która powstała za miastem

Już blisko tysiąc skorzystało z trasy do narciarstwa biegowego na polu golfowym Toya Golf pod Wrocławiem. Na starcie pojawiło się kilku profesjonalnych biegaczy oraz cała rzesza początkujących wrocławian.

Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,tys ... 14695.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
[quote:1vzxfvva] Pod Wrocławiem otworzyli trasę do narciarstwa biegowego

Chcesz pobiegać na nartach niczym Justyna Kowalczyk? Od dziś masz taką możliwość. Niedaleko Wrocławia, na polu golfowym Toya Golf &Country Club w Krzyżanowicach otwarto właśnie 5-kilometrową trasę biegową.

Trasa otwarta jest codziennie (także w weekendy) od 8 do16. Wstęp kosztuje 10 zł. Narty trzeba mieć ze sobą. Na miejscu nie ma wypożyczalni.
[/quote:1vzxfvva]

Żródło: Gazeta Wrocławska
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Speed
A pytam tak o całe osiedle, może ktoś ma jakieś info. z wewnątrz. Zauważyłem, że Jot-Be wycofało się ze sprzedaży i zastanawiam się czy nie oznacza to końca tej inwestycji. Pozwoliłem sobie odwiedzić ich stronę i widzę, że sprzedają już tylko działki (nomen omen ceny są przerażające), nie ma też informacja o kolejnych budynkach wielorodzinnych.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Chodzi Ci o mieszkania, czy domy?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Speed
Hej, ma ktoś jakieś informacje jak wygląda sprawa obecnie z tą inwestycją. Ciekawi mnie czy coś się tam w ogóle dzieje.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Chłopaki, z gramatyką widzę na bakier jesteście. Proszę o większy szacunek do naszej ojczystej mowy :)

Co do czynszu zaś moje zdanie jest takie, że ma on sens tylko jeśli jest uzasadniony. Jeśli w budynku jest dla każdego dostępny basen, pralnia, ochrona, cuda na kiju, to i może być więcej, ale jeśli to jest po prostu "suchy" czynsz i za resztę płacicie oddzielnie to 800zł jest grubą przesadą. Może i jest pole golfowe, ale do Wrocławia, czy jakiejś prestiżowej lokalizacji jest stąd bardzo daleko...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
johny1904
Racja czynsz 800 zł jest wysoki ale myślę, że spadnie z czasem jak mieszkańcy zaczną sie burzyć choć z drugiej strony warto pamiętać, że to nie jest zwykły blok mieszkaniowy we Wrocławiu jednak otoczenie jest inne i standart trochę wyższy no i w końcu to pole golfowe! A i w umowie od początku było zapisane że czynsz może chyba nawet wynieść 1200zł więc ...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
miroslaw41
toya golf oszusci
po 7 miesiecznym opóźnieniu w oddaniu inwestycji
pan kierownik budowy powiedział,ze prad na remat mieszkania czyli na wykonczenie jest w gratisie po czym dostaje rachunek 100zł za co nie wiem natepne oszustwo jak tak mozna z jakie go licznika był brany nie z mojego bo ja podpisałem umowe 28 lutego z energia .Po napisaniu meila gdzie pomiar za energie i stan licznika cisza
0
Zaloguj aby dodać komentarz
miroslaw41
Teaz przy tym czynszu 800zł bede zmuszony sprzedac to mieszkanie
a o czynsz pytałem nawet u notariusza przy podpisaniu umowy miał byc 329 zł jakim cudem 800 zł ludzie no nie wytrzymam tak oszykac uczciwego człowieka szczeżcie sie i wszystko na pismie chciejcie wałsnosciowe mieszkanie za 400koła i czynsz 800zł kpina to w TBS jest taniej i wiekszy metraz szok i niesmak.A w szczegulnosci tych przemiłych pan Blądynek w Toya zwykłe naciagaczki
0
Zaloguj aby dodać komentarz
miroslaw41
Toya Golf
Wrocław Kryniczno
Przeciez jak człowiek idzie do firmy i w pierwszy dzien sie pyta jaki bedzie czynsz to jak mozna mówic ze 250zł
a później jest chore 800 za mieszkanie co kosztowało 400tys zł no prawda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
miroslaw41
zwykli oszysci taya golf
czynsz miał byc 250zł za mieszkanie zapłaciłem 400 tys a jest 800zł to jest hamstwo a pani Ewa Sysak tak ładnie kłamała na rozmowie wstepnej
Za antene do telewizji notabene 1230zł
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
28628_1000x.jpg



28629_1000x.jpg



28630_1000x.jpg



28631_1000x.jpg



28633_1000x.jpg



28635_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
28606_1000x.jpg



28609_1000x.jpg



28610_1000x.jpg



28611_1000x.jpg



28613_1000x.jpg



28615_1000x.jpg



28616_1000x.jpg



28617_1000x.jpg



28619_1000x.jpg



28622_1000x.jpg



28625_1000x.jpg



28626_1000x.jpg



28627_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Wogóle co to jest za miejscowość administracyjnie. Krzyniczno? Na mapie wygląda, jakby dużo bliżej był Raków.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Osiedle Toya Golf to nie tylko domy ale także budynki wielorodzinne. Zapraszam do oglądania zdjęć z mojej wczorajszej przejażdżki :)


28596_1000x.jpg



28598_1000x.jpg



28599_1000x.jpg



28601_1000x.jpg



28603_1000x.jpg



28608_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
David Leadbetter Golf Academy, jedna z najlepszych szkół tego sportu na świecie otworzyła swój oddział w Toya Golf & Country Club. Pod Wrocławiem mają być najlepsze warunki do nauki w tej części Europy.

Pole Toya Golf & Country Club dołączyło do elitarnego grona miejsc, w których utworzono Akademię Golfa Davida Leadbettera. To pierwsza tego typu szkoła w Europie Środkowo-Wschodniej tym bardziej jest to wielkie wyróżnienie dla DLGA Toya.


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
zgred13
Witam
Widzę, że interesujecie się sprawami związanymi z golfem. Chciałbym zapytać czy posiadacie informacje o wykonawcach infrastruktury wokół pola golfowego? Jacy Polscy deweloperzy wykonują takie zabudowy? Osiedla, hotele?
Pozdrawiam
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
7714_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Charlie
3800_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
Osiedle TOYA GOLF to będący w trakcie realizacji projekt deweloperski obejmujący budowę domów wolnostojących, domów w zabudowie szeregowej i apartamentów w willach miejskich.
To pierwsze w Polsce tak nowoczesne i ekskluzywne osiedle mieszkaniowe wkomponowane w pole golfowe klasy mistrzowskiej, zaskakujące nie tylko jedyną w swoim rodzaju lokalizacją, ale także nowatorskimi rozwiązaniami i bardzo wysokim standardem wykończenia.


pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
anubis
"Darek" napisał:
Realizacja tego osiedla i kolejne kupowane tam wille powodują, że na start inwestycji LC Corp w Malinie...........trzeba będzie długo poczekać. Toya mocno wyssa klientów, odpowiednich klientów z rynku.


Z Malinem LC Corp na razie dało sobie na wstrzymanie. Może ruszy za kilka lat. Na razie mają inne priorytety.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Darek
Realizacja tego osiedla i kolejne kupowane tam wille powodują, że na start inwestycji LC Corp w Malinie...........trzeba będzie długo poczekać. Toya mocno wyssa klientów, odpowiednich klientów z rynku.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
anubis
Osiedle Toya Golf: podsumowanie realizacji projektu

- Realizację projektu rozpoczęliśmy w 2007 roku – mówi Tomasz Suchowierski, Dyrektor Generalny Toya Golf & CC Wrocław. – Zakładaliśmy wówczas sprzedaż jednej jednostki miesięcznie. Pod koniec 2008 roku, gdy sytuacja na rynku nieruchomości pogarszała się z miesiąca na miesiąc, z niepokojem obserwowaliśmy rozwój wydarzeń. Wyniki sprzedaży okazały się jednak lepsze od pierwotnie zakładanych.
Nabywców znalazło do dziś 35 domów. Kolejnych 17 domów i 16 apartamentów w willach miejskich zostało zarezerwowanych. Wybudowanych zostało dotychczas 27 domów (różny stopień zaawansowania), a 5 z nich zostało przekazanych nowym właścicielom. Jeszcze w tym roku będzie gotowy dom pokazowy. Wybudowana jest także infrastruktura osiedla: ulice, chodniki, instalacje oraz… jedno z najpiękniejszych w Polsce pól golfowych.

2009-10-21 Źródło: Fama PR
0
Zaloguj aby dodać komentarz
anubis
Kusznierewicz kupił apartament we Wrocławiu
http://www.prw.pl/articles/view/13512/k ... -wroclawiu
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA