InvestMap, Ogólnopolski Portal Inwestycyjny

Dodaj komentarz Dodaj wiadomość

[Wałbrzych] Galeria "Victoria"

Re: [Wałbrzych] Galeria Victoria

Postprzez Rafal » Poniedziałek, 15 Czerwiec 2009, 11:23

[quote="Mateusz Kaszubski"][quote="89paparazzi"]Dzięki czarny nie zauważyłem, myślałem, że aby zjeść "cokolwiek" to nie będę musiał tak "wysoko" się wdrapywać :P[/quote]

Chyba jeszcze nie widziałem piętrowej galerii z korytem nie na samej górze :wink:[/quote]

To chyba nie byles w Galeri Dominikanskiej.

Rafal

Postprzez Mateusz Kaszubski » Poniedziałek, 15 Czerwiec 2009, 12:43

O przepraszam, rzeczywiście. To widziałem jedną :P Ogólnie jednak kojarzą mi się punkty gastronomiczne z najwyższymi piętrami centrów handlowych :wink:

Awatar użytkownika
Mateusz Kaszubski

Ostatnio zalogowany: 22-07-2010
Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez » Środa, 27 Listopada 2010, 12:00

Postprzez abc » Czwartek, 18 Czerwiec 2009, 14:02

A muszę Was drodzy Państwo zmartwić jest dobrze i źle:

źle, bo parking jest na -1
na 0 jest carrefour na załaczonych rysunkach zaznaczony jako poziom 1
a na +1 jest kino i foodcourt i cała reszta,

pozdrawiam

abc

Postprzez » Środa, 27 Listopada 2010, 12:00

Postprzez pitek » Czwartek, 18 Czerwiec 2009, 19:19

E tam - kino zgodnie z wizualizacjami będzie chyba w ogole jeszcze wyżej, tam jest taka charakterystyczna nadbudówka, jak chociazby na stronie 18 tego tematu, te takie biale wizualki. Tymsamy parking (-1), poziom (1), poziom(+1) no i na dachu kino tak to sie przynajmniej na wizualkach prezentuje, bo co klima tam bedzie czy co?

pitek

Postprzez czarny7 » Czwartek, 18 Czerwiec 2009, 20:25

kino będzie na poziomie +1, nad carefourem ( z prawej strony)

czarny7

Postprzez abc » Czwartek, 18 Czerwiec 2009, 22:37

Galeria ma trzy poziomy, -1, 0, +1, ta nadbudówka to kino (ekran ma 12m wysokości) musi gdzieś wystawać.

abc

Postprzez elsolak » Niedziela, 28 Czerwiec 2009, 21:23

Zachecam do obejrzenia konta firmy Elsol na naszej klasie.
http://nasza-klasa.pl/profile/19769160

elsolak

Postprzez pitek » Poniedziałek, 29 Czerwiec 2009, 16:17

A Sobięcinka, czy co to tam płynie jak się zachowywała w stanie powodziowym, większe wylewy jakieś były?

pitek

Postprzez Pan Tomasz » Poniedziałek, 29 Czerwiec 2009, 16:19

Swoją drogą to 3 kamery chyba przestały działać przez te opady... Czy to tylko u mnie w przeglądarce jakiś taki problem?

Awatar użytkownika
Pan Tomasz

Ostatnio zalogowany: 25-07-2010

Postprzez elsolak » Poniedziałek, 29 Czerwiec 2009, 21:07

1. Po co mamy robić codziennie nowe foty? nie ma na to czasu, pracujemy od 7 np dziś do 21

2. Odmoczyło? hah Nikt nie zauważył ale tylko my pracowaliśmy podczas opadów. Jest dużo błota, ciężko rozstawić samojezdne żurawie, tiry z elementami trzeba podczepiać do koparki, aby gdziekolwiek podjechać.

3. Na focie widać zaległe dostawy, ponieważ zostały wstrzymane podczas opadów. Nazbierało się tego i przyjechało 20 parę samochodów.

4. Sobięcinka w ogóle nie dała się we znaki. Nawet jej nie widać z poziomu +1. Nie było żadnych wylewów.

elsolak

Postprzez apbt - nie zalogowalo mnie » Środa, 1 Lipiec 2009, 21:54

A tiry stoją w nocy nie oznakowane , jak ktos wyrznie bedzie nie ciekawie .
Stoją na łuku w ciemnicy bo latarnie się nie palą...

Sobięcinka zacznie dopiero doskwierac ,chyba ze jakims cudem na "mijance" zlikwidowali tajemniczy wyciek.. no ciekawe .

A parzyłam i szukałam w investycjach tematu dotyczącego przedsięwzięcia po przeciwnej stronie ulicy gdzie powstaje galeria.
Sobiecin dudni ale potwierdzenia zadnego, być moze plotka...

apbt - nie zalogowalo mnie

Postprzez coś » Czwartek, 2 Lipiec 2009, 09:49

Po Przeciwnej stronie nic nie może być gdyż formalnie jest to teren hałdy, a Spółka Restrukturyzacji kopalń do której należy powyższy obiekt nie pozwoli na zainwestowanie tam.

Przedwczoraj było zakończenie robót Firmy Keller, były Fajerwerki, Jedna z Palownic jest przygotowywana do wywiezienia.

coś

Postprzez Damian.1 » Czwartek, 2 Lipiec 2009, 20:44

Dzisiaj jedna z palownic - badz jej czesc została zabrana , jutro wrzuce kilka zdjec i filmik ok 10 min :)

Damian.1

Ostatnio zalogowany: 02-11-2012

Postprzez Damian.1 » Niedziela, 5 Lipiec 2009, 20:39

Damian.1

Ostatnio zalogowany: 02-11-2012

C&A W Galerii Victoria w Wałbrzychu

Postprzez Tsamb » Poniedziałek, 6 Lipiec 2009, 15:44

Keen Property Partners Retail, deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał list intencyjny z firmą C&A.

Umowa najmu zostanie podpisana do końca lipca 2009 roku. Międzynarodowa sieć sklepów odzieżowych C&A ustaliła warunki wynajmu 1 680 m2 na parterze i pierwszym piętrze centrum handlowego. W Galerii firma zamierza otworzyć sklep dwupoziomowy. Budowa Galerii Victoria rozpoczęła się w lutym 2009 roku (...).
http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.p ... %82brzychu

Tsamb

Ostatnio zalogowany: 14-05-2014

Postprzez eyango » Czwartek, 9 Lipiec 2009, 20:09

Witam bardzo serdecznie forumowiczów. Chciałbym wszystkich związanych z forum i gości prosić o nie tak częste korzystanie z kamer, gdyż przeciąża to łącze internetowe. Nie jest to bowiem zabawka lecz jest to poważne narzędzie, które w dzisiejszych czasach powala zarówno inwestorom, wykonawcom i przyszłym najemcom bezpośrednio śledzić przebieg budowy bez koniecznoości osobistej wizytacji. Oczywiście można sobie podejrzeć co się dzieje na terenie budowy, ale nie codziennie i nie kilka razy dziennie, gdyż znacznie obciąża to serwer. Najlepiej zrobić to przez pierwsza kamerę, której link jest umieszczony w zakładce "kamera" na głównej stronie galerii. Wiem, że zainteresowanie jest olbrzymie, gdyż jest to pierwsza zagraniczna tak poważna inwestycja w naszym mieście, nie wątpię, że zainteresowanie szczególnie młodych ludzi jest olbrzymie i nie mogą się doczekać otwarcia, aby nie musieć jeździć na zakupy do Wrocławia, Legnicy czy nawet Kłodzka. Codzienne ilości gapiów przy ulicy 1go Maja oraz spoglądania kierowców w stronę wyłaniającego się szkieletu galerii ukazuje jak wielkie jest owe zainteresowanie. Jak widać pierwsze kamery funkcjonowały powiedzmy "kiepsko", więc realizacji tego przedsięwzięcia podjęła się firma Nis-Mar IT. Group s.c. Michalski J.Z. zajmującej sie monitoringiem, oprogramowaniem komputerowym, serwisem komputerów i szeroko rozumianą branżą IT znajduje się ona na ulicy Barlickiego 1, a dalsze informacje można znaleźć tutaj Spółka NisMar zarządza dwiema kamerami, do których linki znajdują się na stronie głównej galerii. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z nowymi wizualizacjami dostępnymi na stronie głównej galerii Victoria.

eyango

Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

Postprzez pawel » Piątek, 10 Lipiec 2009, 07:47

89paparazzi napisał(a):Witam bardzo serdecznie forumowiczów. Chciałbym wszystkich związanych z forum i gości prosić o nie tak częste korzystanie z kamer, [...]

lol

mozna prosic zrodlo informacji? :D

pawel

Ostatnio zalogowany: 16-10-2009

Kolejne znane marki odzieżowe w Galerii Victoria w Wałbrzych

Postprzez Tsamb » Czwartek, 16 Lipiec 2009, 16:15

Nie wiem dlaczego, ale mam deja vu...
_________________________________________________________________________________________________________

Keen Property Partners Retail, deweloper unikalnego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej z następującymi markami grupy LPP: Reserved, Mohito, Cropp, Esotiq i House. W sumie grupa LPP wynajęła 1 715,5 m2 w Galerii Victoria. Budowa centrum handlowego rozpoczęła się w lutym 2009 roku

1 110 m2 na parterze Galerii Victoria zajmie sklep Reserved razem z marką Reserved Kids oferujący odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sklepy Cropp i House oferujące ubrania młodzieżowe wynajęły odpowiednio 151 m2 i 219 m2 na pierwszym piętrze centrum handlowego. Mohito, sieć sklepów z odzieżą dla młodych kobiet, oraz Esotiq, sieć salonów oferujących bieliznę dla kobiet i dziewcząt, zajmą odpowiednio 169,5 m2 i 66 m2 na parterze Galerii Victoria.

- Jesteśmy dumni, że Galeria Victoria cieszy się tak dużym zainteresowaniem popularnych polskich i międzynarodowych najemców, oraz, że wynajęliśmy prawie 60% powierzchni centrum na wiele miesięcy przed jego oficjalnym otwarciem – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Partners. - Marki grupy LPP dołączyły do ciągle powiększającego się grona naszych prestiżowych polskich i międzynarodowych najemców. Wiele z tych marek otworzy w Galerii Victoria swoje pierwsze sklepy w Wałbrzychu (...).
http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.p ... %82brzychu

Tsamb

Ostatnio zalogowany: 14-05-2014

Postprzez musashi » Czwartek, 16 Lipiec 2009, 16:20

Kolejny Res, House i Cropp do kolekcji. Swietnie...
Image Image
Image Image

Awatar użytkownika
musashi

Ostatnio zalogowany: 17-06-2012

Postprzez eyango » Czwartek, 16 Lipiec 2009, 21:03

A LPP nie w Magnolii :D
www.mpwa.pl

eyango

Ostatnio zalogowany: 10-07-2012

PoprzedniaNastępna

Dodaj komentarzDodaj wiadomosc

Aby napisać odpowiedź zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Powróć do dolnośląskie - handel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron facebook