InvestMap, Ogólnopolski Portal Inwestycyjny

Dodaj komentarz Dodaj wiadomość

[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"

[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"

Postprzez domardev » Czwartek, 7 Lipiec 2011, 14:19

Inwestor: Domar Development
Termin oddania: III kw. 2011
[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"[Komorowice] Osiedle "Komorowice II"
dodaj zdjęcie zdjęcia wizualizacje

Komorowice II to domy w zabudowie szeregowej, położone niecałe 3 km od granic Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo lasów, tereny spacerowe i rowerowe, oraz piękne zespoły pałacowo – parkowe w okolicy, to niewątpliwe atuty lokalizacji.

Domy z ogródkami, w zabudowie szeregowej, o powierzchniach od 132 (wraz z garażem o powierzchni ok. 16 m kw.) do 143 m2 (wraz z garażem o powierzchni ok. 17,5 m kw.), na działkach od 235 do 500 m2 (ogrody od 100 m kw. do 350 m kw).

Inwestycja Komorowice II to idealne miejsce dla osób, które pracując we Wrocławiu, chcą uciec od wielkomiejskiego hałasu i mieszkać w miejscu spokojnym, pogodnym, zielonym i relaksującym.

Osiedle Komorowice II: fakty i liczby

Położenie: niecałe 3 km od granic Wrocławia 11 domów w zabudowie szeregowej Dwa rodzaje domów o powierzchni użytkowej od 132 do 143 m2 na działkach o powierzchni od 255 do 417 m˛ Bryła, elewacja oraz wykończenie domów utrzymane w eleganckiej, stonowanej kolorystyce Zewnętrzne elementy domów wraz z działkami wykończone przez dewelopera Termin realizacji inwestycji - III kwartał 2011

Technologia wykonania tradycyjna. Fundamenty z bloczków na ławach betonowych, ściany murowane ceramiczne, ściany działowe z silkatów i w systemie ortha, więźba dachowa drewniana, dach kryty dachówką, poddasze częściowo wykończone płytami gipsowo – kartonowymi, okna i drzwi balkonowo/tarasowe PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, elewacja z tynku strukturalnego z elementami pokrytymi klinkierem, balustrady na balkonach stalowo – drewniane; ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania).

Wykończenie w tzw. standardzie deweloperskim tzn. bez drzwi wewnętrznych, wierzchniej warstwy podłóg (czyli desek, paneli, ceramiki etc.) i bez białego montażu. Wszystkie media, tzn. gaz sieciowy, energia, woda, kanalizacja gminna, telefon.

Oficjalna strona: http://www.komorowice.pl/

Więcej o Osiedle Komorowice II w dziale inwestycje.

Awatar użytkownika
domardev

Ostatnio zalogowany: 27-02-2013

Postprzez Grizzly » Środa, 20 Lipiec 2011, 14:45

Wie ktoś gdzie się znajduje ul. Dębowa w Komorowicach, przy której znajduje się inwestycja? Na googlach nie ma jej zaznaczonej. Widać, że są tam tylko dwie ulice wiec pewnie to ta główna, ale czy na pewno?

Awatar użytkownika
Grizzly

Ostatnio zalogowany: 05-08-2011
Miejscowość: Wrocław

Postprzez WroFanatyk » Środa, 27 Lipiec 2011, 08:40

Nie ma jej zaznaczonej, bo jej nie ma :) Większość Komorowic powstała przez ostatnie 5 lat. Byłem tam kilka dni temu i znalazłem po drodze bramki na A4, a na miejscu nie kończące się po horyzont szeregówki. Większość gotowa i buduje się niewiele.

Zdjęcia tego osiedla:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Ostatnio zalogowany: 01-09-2014

Postprzez » Środa, 27 Listopada 2010, 12:00

Postprzez WroFanatyk » Środa, 27 Lipiec 2011, 08:50

A to prawdopodobnie Dębowa:

Image

Przy okazji poprawiłem lokalizację na mapie na właściwą :)

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez WroFanatyk » Środa, 27 Lipiec 2011, 08:54

Przepraszam, że tak spamuję, ale dopiero teraz zauważyłem, że domar jest właścicielem domeny http://www.komorowice.pl/ :D Jeśli mają tu jeszcze jakieś grunty pod inwestycje, będzie im bardzo łatwo wypozycjonować się w wyszukiwarkach na "domy komorowice", "mieszkania komorowice", brawo!!

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez WroFanatyk » Środa, 27 Lipiec 2011, 09:19

Strasznie mnie zaintrygowało ile było mieszkańców w Karwiany-Komorowice 10 lat temu i dzisiaj, ale nie mogę znaleźć. Na razie tylko wiem, że cała gmina Żórawina ma 8000 mieszkańców...

Przy okazji znalazłem to, może zainteresuje to jakiegoś przyszłego mieszkańca.

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez Grizzly » Środa, 27 Lipiec 2011, 11:54

WroFanatyk napisał(a): cała gmina Żórawina ma 8000 mieszkańców...

Właściwie 7780 mieszkańców ;p Ale czuję, że niedługo liczba mieszkańców się zwiększy :)

WroFanatyk napisał(a): Strasznie mnie zaintrygowało ile było mieszkańców w Karwiany-Komorowice 10 lat temu i dzisiaj, ale nie mogę znaleźć.

Ja też jestem ciekawy, ale w internecie nie ma żadnych informacji na ten temat :(

Skoro już większość szeregówek gotowa to tak sobie myślę, gdzie Ci ludzie chodzą lub będą chodzić na zakupy? Są tam jakieś sklepy spożywcze przy osiedlu? Albo miejsce na sklep czy lokal do wynajęcia?

Awatar użytkownika
Grizzly

Postprzez zygmunt_hajzer » Środa, 27 Lipiec 2011, 12:18

Węszysz jakiś interes Grizzly? :D Pewnie są tam jakieś sklepy i sklepiki więc wiesz... :)

Awatar użytkownika
zygmunt_hajzer

Ostatnio zalogowany: 08-11-2011

Postprzez WroFanatyk » Środa, 27 Lipiec 2011, 14:16

Grizzly napisał(a):
WroFanatyk napisał(a): cała gmina Żórawina ma 8000 mieszkańców...

Właściwie 7780 mieszkańców ;p Ale czuję, że niedługo liczba mieszkańców się zwiększy :)

WroFanatyk napisał(a): Strasznie mnie zaintrygowało ile było mieszkańców w Karwiany-Komorowice 10 lat temu i dzisiaj, ale nie mogę znaleźć.

Ja też jestem ciekawy, ale w internecie nie ma żadnych informacji na ten temat :(

Skoro już większość szeregówek gotowa to tak sobie myślę, gdzie Ci ludzie chodzą lub będą chodzić na zakupy? Są tam jakieś sklepy spożywcze przy osiedlu? Albo miejsce na sklep czy lokal do wynajęcia?

Szczerze mówiąc widziałem jeden w starych Komorowicach po prawej stronie przy głównej drodze. Ale jakiś stary zapyziały i w środku nie byłem. Nie wiem jak w Karwianach, bo nie pojechałem w tamtą stronę.

Faktycznie jednak rynek jest na kilka, kilkanaście sklepów, a już na pewno na jeden dyskont.

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez WroFanatyk » Środa, 27 Lipiec 2011, 14:17

BTW Jak ktoś umie sprawdzić liczbę ludności Karwin i Komorowic na przestrzeni ostatnich 10 lat - będę zobowiązany!!

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez zygmunt_hajzer » Czwartek, 28 Lipiec 2011, 07:24

No to jeszcze coś ode mnie :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Awatar użytkownika
zygmunt_hajzer

Postprzez WroFanatyk » Czwartek, 28 Lipiec 2011, 09:00

Na przedostatniej wizualizacji widać jakby 3 budynki, a w budowie są dwa. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądał pierwszy etap tej inwestycji?

Może ten drugi to jest pierwszy, a trzeci będzie drugi? Ktoś się orientuje?

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez Grizzly » Czwartek, 28 Lipiec 2011, 10:27

Z tego co się dowiedziałem to rzędy są trzy. Błąd grafika :) Niedługo powinni poprawić wizualizacje...

W budowie są 2, na wizualizacjach są (mają być) 3, a w sprzedaży są 3 rzędy czyli wychodzi na to, że jeden już skończyli?

Awatar użytkownika
Grizzly

Postprzez WroFanatyk » Czwartek, 28 Lipiec 2011, 10:49

Dobra, przyjrzałem się zdjęciom. Rzeczywiście są 3. Pierwszy od północy ma już elewację gotową, a pozostałe dwa są w budowie, ale też już na wykończeniu...

Dzięki za informacje Grizzly!

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez aniya » Piątek, 29 Lipiec 2011, 08:59

Widzę, ze jeszcze nikt tu nie wrzucił cennika wiec dodaję coś takiego :) http://www.komorowice.pl/strona,cennik-01072011,46.html

Awatar użytkownika
aniya

Ostatnio zalogowany: 26-03-2012

Postprzez zygmunt_hajzer » Piątek, 29 Lipiec 2011, 10:59

WroFanatyk napisał(a):BTW Jak ktoś umie sprawdzić liczbę ludności Karwin i Komorowic na przestrzeni ostatnich 10 lat - będę zobowiązany!!

Znalazlem info, ale tylko z lat 2005-2008. LINK
Ciekawe jak to wygląda teraz? :)

Awatar użytkownika
zygmunt_hajzer

Postprzez WroFanatyk » Piątek, 29 Lipiec 2011, 12:33

zygmunt_hajzer napisał(a):
WroFanatyk napisał(a):BTW Jak ktoś umie sprawdzić liczbę ludności Karwin i Komorowic na przestrzeni ostatnich 10 lat - będę zobowiązany!!

Znalazlem info, ale tylko z lat 2005-2008. LINK
Ciekawe jak to wygląda teraz? :)

Dziwne! Nie chce mi się wierzyć. Może się nie przemeldowują? Samych szeregówek jest więcej niż wszystkich mieszkańców...

PS Widać też wyraźnie, że ktoś umarł w Zagródkach w 2007 roku ;)

Awatar użytkownika
WroFanatyk

Postprzez Grizzly » Niedziela, 31 Lipiec 2011, 15:45

Ale to stare dane, teraz na pewno mieszka tam więcej osób skoro się tyle pobudowało.

Awatar użytkownika
Grizzly

Postprzez zygmunt_hajzer » Niedziela, 31 Lipiec 2011, 16:19

Budować to sie moglo, ale to nie znaczy, ze nagle do gory skoczyl poziom ludnosci :)

Awatar użytkownika
zygmunt_hajzer

Postprzez Grizzly » Niedziela, 31 Lipiec 2011, 21:16

Rzeczywiście szeregówek jest więcej niż rdzennych mieszkańców :) heh Domar zrobił mała inwazję na Komorowice :D

Awatar użytkownika
Grizzly

Następna

Dodaj komentarzDodaj wiadomosc

Aby napisać odpowiedź zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Powróć do dolnośląskie - mieszkania i domy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron facebook